Kontakt Oss

Skarpnes AS Hovedkontor

Industriveien 11, Østerhus, 4879 Grimstad

T: +47 37 25 88 00

E: post@skarpnes.com

SALG / DISTRIKTKONTAKTER

Kontakt Oss 1

Ole Henrik Nedregaard

Distriktssjef Nordland, Troms og Finmark

M: +47 916 28 980

E: ole.henrik.nedregaard@skarpnes.com

Kontakt Oss 2

Per Erik Karlsen

Distriktssjef Trøndelag og Møre og Romsdal

M: +47 917 80 515

E: per.erik.karlsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 3

Morten Olsen

Distriktssjef Hordaland og Sogn og Fjordane

M: +47 917 79 990

E: morten.olsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 4

Martin Kristiansen

Distriktssjef Sør-Vest, Stord til Mandal

M: +47 992 50 267

E: martin.kristiansen@Skarpnes.com

Kontakt Oss 5

Siri Eftedal Seland

Distriktssjef Buskerud, Vestfold og Telemark

M: +47 908 30 504

E: siri.eftedal@skarpnes.com

Kontakt Oss 6

 Konrad Sand

Distriktssjef Hedmark, Oppland, Akershus, Oslo og Østfold

M: +47 928 20 773

E: konrad.sand@skarpnes.com

Kontakt Oss 7

Espen Stensøy

Salgssjef

M: +47 484 04 321

E: espen.stensoy@skarpnes.com

SOL/ PROSJEKT

Kontakt Oss 8

Andrè Matre

Regionsjef sol/prosjekt – Øst
M: +47 959 25 024 
E: andre.matre@skarpnes.com

Kontakt Oss 9

Thomas Bergseteren

Regionsjef sol/prosjekt – Vest
M: +47 918 83 273
E: thomas.bergseteren@skarpnes.com

KONTOR / KUNDESENTER

Kontakt Oss 10

Espen Hansen

Logistikkansvarlig

M: +47 909 84 524

E: espen.hansen@skarpnes.com

Kontakt Oss 11

Aud Jørgensen

Kundebehandler

M: +47 908 51 290

E: aud.jorgensen@skarpnes.com

Kontakt Oss 12

Elise Alsand Larsen

Kundebehandler

M: +47 909 82 656

E: elise.alsand.larsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 13

Birgit Mørland

Faktura/Innkjøp

M: +47 907 55 401

E: birgit.morland@skarpnes.com

Kontakt Oss 14

Martin Fidje

Produktansvarlig nye produkter

M: +47 951 60 210

E: martin.fidje@skarpnes.com

Kontakt Oss 15

Allan Omholt

Produktansvarlig

M: +47 918 67 346

E: allan.omholt@skarpnes.com

Rull til toppen