Kontakt Oss

Skarpnes AS Hovedkontor

Industriveien 11, Østerhus, 4879 Grimstad

T: +47 37 25 88 00

E: post@skarpnes.com

SALG / DISTRIKTKONTAKTER

Kontakt Oss 1

Ole Henrik Nedregaard

Distriktssjef Nordland, Troms og Finmark

M: +47 916 28 980

E: ole.henrik.nedregaard@skarpnes.com

Kontakt Oss 2

Per Erik Karlsen

Distriktssjef Trøndelag og Møre og Romsdal

M: +47 917 80 515

E: per.erik.karlsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 3

Morten Olsen

Distriktssjef Hordaland og Sogn og Fjordane

M: +47 917 79 990

E: morten.olsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 4

Thomas Bergseteren

Distriktssjef Rogaland til og med Mandal

M: +47 918 83 273

E: thomas.bergseteren@skarpnes.com

Kontakt Oss 5

Andrè Matre

Distriktssjef Agder til og med Søgne, prosjekt og solansvarlig
M: +47 959 25 024 
E: andre.matre@skarpnes.com

Kontakt Oss 6

Siri Eftedal Seland

Distriktssjef Buskerud, Vestfold og Telemark

M: +47 908 30 504

E: siri.eftedal@skarpnes.com

Kontakt Oss 7

 Konrad Sand

Distriktssjef Hedmark, Oppland, Akershus, Oslo og Østfold

M: +47 928 20 773

E: konrad.sand@skarpnes.com

Kontakt Oss 8

Espen Stensøy

Salgssjef

M: +47 484 04 321

E: espen.stensoy@skarpnes.com

KONTOR / KUNDESENTER

Kontakt Oss 9

Espen Hansen

Logistikkansvarlig

M: +47 909 84 524

E: espen.hansen@skarpnes.com

Kontakt Oss 10

Aud Jørgensen

Kundebehandler

M: +47 908 51 290

E: aud.jorgensen@skarpnes.com

Kontakt Oss 11

Elise Alsand Larsen

Kundebehandler

M: +47 909 82 656

E: elise.alsand.larsen@skarpnes.com

Kontakt Oss 12

Allan Omholt

Produktansvarlig

M: +47 918 67 346

E: allan.omholt@skarpnes.com

Kontakt Oss 13

Birgit Mørland

Faktura/Innkjøp

M: +47 907 55 401

E: birgit.morland@skarpnes.com

Kontakt Oss 14

Martin Fidje

Produktansvarlig nye produkter

M: +47 951 60 210

E: martin.fidje@skarpnes.com